samandamvatan@gmail.com 026-34809914 / 026-34809617

۱ خرداد, ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

مجموعه (سامان دام وطن ) مجموعه جامعی از برنامه های اختیاری و اجباری را در سراسر کشور برای پرورشدهندگان ،صاحبان سگها و دستندرکاران در نظر گرفته تا بتوانیم با کمال بی نقصی در امر مهم رجیستری و خرید اسان و اصیل را از تولیدات برتر سراسر کشور را، در sdv تضمین نماییم.
آزمایش داوطلبانه DNA ؛ برای نرهایی که برای جفت گیری اغلب استفاده میشوند وو صاحبان انها علاقمند به انجام این ازمایشات میباشند.

download (2)

علمی که در پس آزمایش دی ان ای که توسط SDV اجرا و در ان نهفته است؟؟؟

پروفایلهای دی ان ای SDV بااستفاده از تکنولوژی مورد استفاده توسط نهادهای مجری قانون در سرتاسر جهان بوجود آمده اند. چگونه عمل میکند؟ در انسانها و سگها بطور مشابه هر ژن توسط دو کپی ( که بشکل حروف نشان داده می شوند) نمایش داده می شود. اولاد یک کپی از هر ژن را از هر یک از والدین در یک پروسه راندوم کسب میکند.

این تکنولوژی از دیگر توالی های DNA را مورد استفاده قرار میدهد که آنها نیز یک کپی از هر یک از والدین را به ارث برده اند. به همین دلیل آنالیز دی ان ای توسط SDV سگ شما هیچ اطلاعاتی درباره در رابطه با بود و نبود بیماریهای ژنتیکی در اختیار شما قرار نمیدهد.
زیرا ما برای اولین این ازمایشات را به طور دقیق در کشور عزیزمان جواب خواهیم داد و ۱۰ نوع از بیماریهای ژنومیک را میتوانید با انجام ازمایشاتی بسیار کم هزینه در هر مرحله مورد بررسی قرار دهید.
علاوه بر این، آنالیز دی ان ای توسط شرکت سامان دام وطن با همکاری شرکت اسیا پارس اسپاد و با تایید کشورهایی المان و امریکا به دست شما پرورش دهندگان و صاحبان سگهای کار خواهد رسید.

download (3)
آزمایشات داوطلبانه

این برنامه اختیاری نتیجه داده هایی از اطلاعاتی چشمگیر از علاقه به امر اصلاح نژاد برای شما عزیزان خواهد بود.
برنامه تست DNA برای صاحبان و مخصوصا پرورش دهندگانی است که ترجیح میدهند تا با حذف نگرانیها و انتخابب کوتاهترین مسیر و یا سوالهایی درباره هویت و نسب به برنامه های پرورشی خودشان میدهند، ارزش بیشتری قائل شوند.
صاحب یک سگ میتواند برای دریافت اطلاعات ازمایشی ،تست DNA با شرکت سامان دام وطن SDV تماس گرفته، که شامل یک پیشرفت عالی در امر اصلاح نژاد برایشان خواهد بود.
پرورش دهندگان و صاحبان سگها میتوانند از این امر جهت جمع آوری سلولهای آزاد و شناسایی و تعیین ژنوتیپ ازز داخل گونه سگ استفاده کنند. تست دی ان ای که توسط SDV و با تایید کشور های صاحب این تکنولوژی انجام میپذیرد….. شامل اطلاعات ثبت شده سگ، تعیین ژنوتیپ آن و یک ازائه یک شماره تست DNA منحصربفرد،ازمایشات تست ۱۰ نوع بیماری ژنتیک و تایید صحت پدر و مادر می باشد و برای هر سگ نمونه گیری شده برگه ازمایشات مربوطه صادر خواهد شد و از همین طریق میتوانند شجره sdv را با ثبت dna . gpr
دریافت نمایند.

download

متقاضیان ازمایشات DNA در ایران

آزمایش دی ان ای برای این موارد لازم است: سگ نری که برای جفت گیری اغلب مورد استفاده قرار گرفته ( سگهایی که بزرگترین تاثیر را بر کیفیت در تولیدات هر یک از پرورش دهندگان و صاحبان کلوبها در داخل کشور خواهد داشت، از دیگر خدمات آزمایشات dna آزمایشات برای نژاد های وارداتی، سگهایی که منی آنها برای استفاده،تازه یا بطور منجمد جمع آوری شده است و نرها،ماده ها و توله ها برای ثبت یک زایمان از جفت گیری چند پدر هستند.

همکاری مستقیم sdv با کلوبهای داخل کشور و ایجاد قردادها و توافقات در رابطه با روند همکاری خواهد بود

نمایندگان و اعضائ نامبرده در سایت شرکت سامان دام وطن sdv میتوانند نمونه های DNA را از کنلهایی که بصورت راندوم انتخاب شده اند جمع آوری کنند تا به خواست صاحب سگ هویت و نسب توله ها را بررسی کنند. ثبت و امتیاز برای کلیه اعضاء در مورد تولیدات توله ها زمانی پس گرفته خواهد شد که مشخص گردد پدر و مادر توله ها جهت پرورش و تولید نا مناسب میباشد.
سگهایی که از طریق برنامه بررسی شده طبق دوطرف توافق نمونه گیری شده اند، بعنوان سگهای دارای ازمایشات درر سایت sdv معرفی و در بانک ژنومیک کشور ثبت خواهند شد.
دیتابیس دی ان ای جهت تایید پدر و مادر

مقایسه تستهای DNA یک ماده، نر و توله (ها) با اعتباری بیش از ۹۹٪ مشخص خواهد کرد که آیا توله ها از نر و ماده تست شده هستند یا خیر. دیتابس دی ان ای در sdv پدر و مادر تمامی سگها و توله های ثبت شده بدنیا آمده.
درتاریخ ۹۵/۱۰/۲ زمانیکه عیبها در سگهای داخل کشور تقریبا مشخص گردیده، از همسن رو،شرکت sdv نیز، تمامیی توان خود را در جهت رفاه حال پرورش دهندگان بکار خواهد گرفت تا بهترین مولدین (پدر و مادر)، که میتوانند جهت پرورش تولیدات برتر فعالیت نمایند، را با پایین ترین هزینه، کلیه این قبیل ازمایشات را خدمت شما با بهترین برند و کیفیت ارایه نماید.

sdv-c