samandamvatan@gmail.com 026-34809914 / 026-34809617

مسابقات آکادمی استعداد یابی سگ های کار و مربیان نوکار SDV

از تمامی صاحبان سگ های نژاد کار ژرمن شپهرد (ورک لاین،شولاین، لانکهر)، مالینویز، روت وایلر، دابرمن، پیتبول، باکسر، گلدن روتریور و هاسکی که دارای آموزش دوره مقدماتی و یا نمایشی میباشند دعوت میگردد در اولین دوره مسابقات آکادمی تربیت و آموزش هیئت مربیان سگ های کار در کشور SDV  شرکت نمایند.

توضیحات در مورد نحوه برگزاری اولین مسابقات آکادمی استعداد یابی سگ های نژاد کار SDV:

در این دوره از مسابقات که شروع آن در ۴ گروه ۲۵ تایی خواهد بود که به صورت جداگانه در ۴ دوره برگزار خواهد گردید که طی اتمام هر دوره طی انجام مراحل مقدماتی و اجرای صحیح آن زیر نظر ۴ داور و مربی، تعداد از بهترین های آنها با تائید داوران انتخاب شده و به مرحله دوم راه میابند.

مرحله دوم از مسابقات آکادمیک استعداد یابی سگ های کار SDV:

در این مرحله کلیه پلان ها به صورت پیشرفته چیده خواهد شد و این رقابت بین ۵ قلاده از هر گروه خواهد بود که جمعا تعداد آن ها ۲۰ قلاده میباشد. قبل از شروع این دوره سگ های برتر که به مرحله بالا صعود کرده اند میتوانند زیر نظر یک مربی دوره های پیشرفته را آغاز و در خصوص مسابقه مرحله دوم آمادگی لازم را کسب نمایند.
در این مرحله فقط تعداد ۵ قلاده میتوانند به مرحله سوم ورود نمایند.

مرحله سوم مسابقات آکادمیک استعداد یابی سگ های کارSDV:

این رقابت مابین ۵ قلاده صورت میپذیرد که هر قلاده از شرکت کنندگان زیر نظر مربیان تعلیم دیده و طی آموزش این تعلیمات دوره هایی از قبیل جستجو، حفاظت، IPO1 و BH و اجرای حرکات نمایشی را آموزش میبینندو در مرحله نهایی رقابتی بین ۵ قلاده و ۵ سرمربی صورت میگیرد که در نهایت از نفر اول تا پنجم این دوره از مسابقات مشخص و گواهی های رسمی و جوایزی ارزنده خدمت این دوستان تقدیم میگردد. ضمنا ۵ نفر اول این آکادمیک میتوانند در بخش آموزش سگ ها با شرکت سامان دام وطن همکاری نمایند.

نکته قابل توجه:
این مسابقه به هیچ عنوان جنبه عمومی نداشته و کاملا خصوصی و تخصصی برگزار خواهد شد و شما عزیزان علاقه مند به امور آموزشی سگ های کار میتوانید از طریق سایت سامان دام وطن و یا از طریق آپارات ویدئو هایی جذاب و تصاویری دیدنی را دنبال کنید.

قوانین ثبت نام مسابقات آکادمیک سگ های کار SDV

۱-شما عزیزان میتوانید با دریافت فرم اقدام به ثبت نام در این آکادمیک نموده و مشخصات اولیه را ارائه دهید تا برای ورود برای شما کارتکس صادر گردد.
۲-علاقه مندان به شرکت در این آکادمیک میتوانند فقط سگ های نژاد کار را که در بالا نام آن ها ذکر گردیده ثبت نام نمایند.
۳- هر شرکت کننده فقط میتواند با یک همراه در این آکادمیک حضور یابد.
۴- کلیه شرکت کنندگان میبایست در خصوص پوشش اسلامی و رعایت شئونات و قوانین جمهوری اسلامی ایران کوشا بوده و در روند اجرای مسابقات به آن توجه نمایند.
۵- شرکت کنندگان میبایست جهت ثبت نام گواهی آخرین چکاپ سلامت را از دامپزشک  به مرکز ارائه نمایند.
۶- شرکت کنندگان میبایست در حین انجام مسابقات به قوانین و پلان های چیده شده توسط داوران توجه نموده و آن احترام گذارند.
۷- شروع مسابقات از ساعت ۹ صبح بوده و در صورت تاخیر از ورود جلوگیری به عمل خواهد آمد.
۸- مهلت ثبت نام تا ۲۰ خرداد سال جاری میباشد.
۹- هر شرکت کننده فقط میتواند با یک همراه در آکادمیک شرکت نماید.
شما عزیزان میتوانید از طریق اعضای هیئت مدیره ثبت نام نموده و پلان های مربوطه در خصوص اجرای مسابقات را دریافت نمائید.

هیئت مربیان سگ های کار SDV متشکل از مربیان مطرح کشور بوده و قصد دارد با برگزاری اینگونه از مسابقات استعداد های خوب کشور را ارزیابی و در بخش های آموزش تخصصی در خصوص دوره های جستجو به سازمان سگ های هلال احمر ( آنست)  وتا با معرفی به شرکای دانشگاهی بتوانیم تحقیقاتی در خصوص DNA به انجام رسانیم.

برای دانلود  کارت ورود اینجا را کلیک کنید

شماره تماس جهت هماهنگی های لازم:
۰۲۶۳۴۸۰۹۹۱۴ / ۰۹۱۹۱۹۴۷۶۹۶

 

admin