samandamvatan@gmail.com 026-34809914 / 026-34809617

دعوت از مربیان سگهای کار کشور جهت شرکت در اردوی مربیان سگهای کار کشور

دعوت از اساتید و مربیان سگهای کار کشور

اردوی سراسری مربیان

اولین اردوی مشترک مربیان سراسر کشور 

این اردو با دعوت و ثبت نام از مربیان در زمینه نمایش توانمندی و کاربردی سگهای کار در سطوح مقدماتی,گارد,جستجوگر ,ipo   bh برگزار خواهد شد که ضمن معرفی مربیان معتبر کشور,بتواند دسترسی هموطنان را به خدمات این عزیزان را  اسان نموده , تا طبق وعده های قبلی برنامه های از قبل اعلام شده سامان دام وطن,خدمات ارزنده ای را برای عموم و اساتید و مربیان محترم به ارمقان آوریم.

این اردو در مورخ ۲۸ مهرماه ۱۳۹۶ در استان البرز برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان میتوانند از طریق شماره ثبت شده اقدام به ثبت نام نمایند.این اردو به صورت کاملا خصوصی برگزار خواهد شد و ظرفیت شرکت کنندگان در این دوره ۴۰ قلاده میباشد.

لازم به ذکر است این اردو فقط برای نژادهای سگهای کار,گارد و نگهبان میباشد و کلیه افراد شرکت کننده نیز میبایست فرم ثبت نام را با دقت تکمیل نموده تا مرکز بتواند تایم ورود به رینگ را صادر نماید کلیه مربیان شرکت کننده میتوانند بعد از اتمام این اردو در هییت مربیان وارد شده و مانند سایر اعضا هییت مربیان در ایجاد قوانین و راهکارها صاحب رای و نظر باشند.

این اردو فقط جهت آشنایی بیشتر با  مربیان  مطرح کشور و نمایش نمونه کارها و زحمات و  تبادل اطلاعات دقیق و تخصصی در رابطه با مبحث مهم اموزش میباشد و هیچ گونه رقابتی آن صورت نخواهد گرفت.

علاقمندان میتوانند از طریق کانال امور سگهای کار در کشور و مراکز اطلاع رسانی sdv از اخبار و روند این اردو به صورت انلاین دیدن نمایند.

فرم ثبت نام

فرم ثبت نام اردی سراسری مربیان

فرم ثبت نام اردوی سراسری مربیان

تاریخ: ۳ خرداد, ۱۳۹۷

برچسب ها: